Prečo to nejde?

Sekcia iba pre ženy, dievčatá a dámy ktore chcú byť a budú fit

Moderátor: starosta

Re: Prečo to nejde?

Poslaťod Ludviga » Uto 01. Jan 2013 17:59:10

a je to tu prvý január v novom roku...akú dietku si dám? :D
konečne je po sviatkoch zemiakový šalát už nechcem ani vidieť,viac som sa obávala tých koláčov ale skôr ma dorazilo dojedanie čo ostalo....som zo seba sklamaná žiadna disciplína ale to asi patrí k vianociam. Našťastie na váhe sa to neprejavilo a štvrtok konečne posilka,už sa neviem dočkať.Ani sa nenazdáme a je tu jar treba pritvrdiť... :twisted:

...inak všetko dobré do Nového roku prajem celému fóru,nech nám svaly rastú a faldíky odbúdajú :P
Ludviga

Poslaťod Majo 1 » Uto 01. Jan 2013 21:21:31

Ahoj - verím Ti, s tým dojedaním po deťoch - ale na druhej strane drž sa a odolávaj nerestiam.
Ako sa Ti darí v domácich podmienkach s cvičením?
A všetko naj ++ v roku 2013, Hlavne zdravie - deťom, Tebe, partnerovi, ale aj lásku a šťastný rok.
Dúfam, že na Tvojej hmotnosti toho moc nepribudlo - alebo?,..
Majo 1

Poslaťod Ludviga » Str 02. Jan 2013 17:03:55

Majo dakujem za prianie...kilo nepribudlo ani jedno čo sa divím...asi mám už poriadne naštartovaný metabolizmus,inak cez sviatky zvyknem aspon 3 kilá pribrať.Váha je v poriadku :)
S cvičením sa mi darí tak-že sa mi nedarí :? doma momentálne necvičím neviem sa od lenivosti dokopať k tomu a posilka bola minimálne otvorená dúfam že sa to teraz rozbehne.A k tomu vôbec nevládzem...myslím posledne ked som cvičila-vôbec nezvládam kardio a som často chorá.To som si myslela že cvičenie mi imunitu posilní,na mna to pôsobí opačne. :(
Ludviga

Poslaťod Majo 1 » Str 02. Jan 2013 23:54:26

Máš toho veľa (myslím domáce povinnosti voči deťom). Šetri sa! - viem, že mi v tejto chvíli oponuješ - ale nebuď otrokom voči sebe. Naopak, vypni a nájdi si čas aj pre seba. A hodinka a pol, možno 2 aj s cestovaním ... a tak, pre deťúrence (bez Teba) nebude až tak veľa znamenať (myslím, že by si im až tak chýbala). Zapoj do toho partnera, susedku, kamarátku - viem, že mi rozumieš - len nebuď úzkostlivá, že bez Teba to nejde.
Dnes som bol vo wellness centre - hrozné postavy najmä mladých žien (do 25), ale aj chlapov - a vôbec im to nevadilo. Boli spokojní (né). Veď si užívali služby wellness centra - ja som to vnímal úplne inak - kam to speje ľudská populácia so zdravím, ... ?, ale aj so zdravím potomkov, svojich detí ...

A aby som nezabudol - prajem TI pevné zdravie v novom roku 2013, deťom a celej rodinke,... tie ostatné veci nie sú až tak podstatné - aj keď patria k životu, k spokojnosti - je to individuálne.
Majo 1

Poslaťod Ludviga » Ned 13. Jan 2013 18:36:42

No to máš pravdu s tými dievčatami..ja sa môžem aspoň na pôrody vyhovoriť :D a v tom veku som mala 50 kg,aj tak som sa hanbila za seba a pripadala som si tučná...
Velnesko by sa už aj mne zišlo občas sa chodím aj ja zrekreovať a vysaunovať. S posilkou sa to dá... vždy sa niekto nájde kto deti postráži len už mi končí materská a ked nastúpim do roboty bude to horšie,menej času a pracovná vyťaženosť.Trochu sa toho obávam tak využívam volný čas.Choroba ešte neustúpila aj tak cvičím...viem viem mám sa šetriť :) včera som mala domáci trening, idem sa snažiť aj dnes lebo pohyb bol minimálny.Zimné športy ma nelákajú ja som letný typ.V utorok posilka budú nohy ach to je moja smrť :roll:
Ludviga

Poslaťod Ludviga » Str 16. Jan 2013 18:29:32

No včera som odcvičila nohy a som zo seba sklamaná čím viac posilujem tým viac sa mi nechce ani nevládzem...čím to môže byť? Motiváciu mám však sa blíži jar a hned tu bude leto.Trening bol miernejší ako inokedy a mala som dosť.
Vedel by mi niekto povedať ked nechcem moc naberať svaly len schudnúť z tuku a udržiavať sa vo forme na aké váhy( ženské) by som sa mala dostať? Mám stále napredovať alebo ísť s tými váhami na ktoré som zvyknutá. Alebo ako voliť opakovania. Ísť po viac opakovaní s menšími váhami? hmmm? Váha sa mi tiež zasekla :cry:
Ludviga

Poslaťod sonador » Štv 08. Aug 2013 21:30:19

Hello :) tu to este zije?
Ludviga co nove? cvicme v rytme? :P

U mna nastalo par zmien...
Som sa prestahovala so psom do Norska.. (Trondheim) a uz siesty tyzden tu beham.. som tu asi 8 tyzdnov...
Druhy tyzden sa snazim zdravo jest.. (ked som sem prisla tak som sa cpala furt wasa chlebikmi s dzemikom alebo arasidovym maslom :D a tie maslaaa.. take slane akoby mnaam :D

Som si ale vstupila do svedomia, kedze som pribrala... :D a nie som spokojna s tym ako vyzeram..

Akurat je to niekedy tazke, kedze robim s rybkami :D vo fabrike a obcas som aj unavena... ako napriklad dnes.. som tahala 11tku... a teraz som si bola dat 8km... a este aj s najlepsim casom :D a to teda tu roviny vobec nie su...
Odkedy som tu, nebol den, kedy by som nejedla rybu.. lososiky, orety.. sem tam udeneho lososa... :P No nic idem ja do sprchy.. zajtra do prace.. do rybarne :lol:
Obrázok užívateľa
sonador

Poslaťod sonador » Sob 10. Aug 2013 7:50:20

Mnamiii o piatej ranna 5ka za mnou :) a ake uzasne ranajky som mala...

Proteinova palacinka :)

voda
protein 25g (my sme pouzili nejaku belgicku cokoladu prichut)
vajce

a na ozdobu som dala burakove maslo a banan :)
Obrázok

a sup do Svedska na nakupy :)
Obrázok užívateľa
sonador

Predchádzajúci

Späť na Girls only

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť