Prosím o pomoc

Naše a Vaše rady týkajúce sa tréningových plánov

Moderátori: eerl, Valihora, starosta

Prosím o pomoc

Poslaťod d1ablo » Ned 05. Máj 2013 14:21:03

Dobrý den FMG chtěl bych se zeptat na pár věcí a něco si ujasnit.
Jako první bych se chtěl zeptat jak mám přejít z objemovky na rýsovačku abych nepřišel o hodně svalové hmoty asi to nepůjde ze dne na den přeskočit s tréningem i jídelníčkem na rysovačku.
Jako druhou věc bych se chtěl zeptat na nějaký jednoduchý jídelníček a suplementy do rysovačky prosím berte v potaz že jsem student a nemám moc financí ale něco koupit můzu. Váha 86kg a 185cm. Četl jsem článek na FMG "Jak vyrýsovat? " ale moc jsem si z něj neodnesl.
Ještě bych měl jednu otázku chodím do fitka od 19:00 do 20:00 je to pozdě ? měl bych nějak upravit jídelníček ?
Děkuji předem moc za vaše odpovědi.
d1ablo

Re: Prosím o pomoc

Poslaťod strikarad » Ned 05. Máj 2013 20:42:29

nie som fmg, ale tak vyjadrim sa :D
podla mna to az príliš riešiš :D v potrave čo take? no nič, menej sacharidov a troska sa vyhybat tukom
v treningu zvysit primerane pocet opakovani ( prípadne aj pridat seriu/e), kratsie prestavky, aby si sa poriadne zapotil, bez potenia to nepojde :D pridaj viacej kardia - beh, futbal, plavanie, hocico pri čom sa zapotíš :D
s jedalničkom ti neporadim viacej :D na to nie som kompetentny i ked nehovorim ze na toto som :D , len sa snaz dodrzat tie 2g B/kg hmotnosti pripadne viac...
doplnky- okrem vacsich davok sacharidov asi všetko :D najlepšie vsak neaky protein

a o svalovu hmotu 100% neprídeš.. i ked sa ti moze zdať že ten sval sa zmenšil, ale to je prirodzene, kedze strácas tuky, ktoré ti tam taktiez robili urcity objem.
a ten čas ... som nazoru ze ak nejdes na neaku sutaz tak je to jedno ( pre nas - rekreačných bodybuilderov, teda predpokladam, že tiež neplanujes ist na arnold classic :D ) poznam chalana čo chodil aj o 22:00 do posilky :D ( samozrejme nezamestnany a nestudujuci :D ) takže to mas viac menej jedno... netreba to komplikovať a robiť z toho vedu i ked je to prakticky veda :D ale su aj dolezitejšie veci a starosti na svete :D
ps: ak fmg uzna, ze je tento prispevok zavadzajuci, neodborny, nepravdivy kludne ho mozte zmazat :D
strikarad

Re: Prosím o pomoc

Poslaťod JanoD » Ned 05. Máj 2013 23:41:05

Ahoj, suhlasim so strikarad... znizit podiel tukov a rychlych sacharidov v potrave, v cviceni pridat opakovania a kardio. Odporucam pit dostatok tekutin (cista voda je na nezaplatenie). Skutocnost, ze chodis cvicit, pomerne neskoro nie je vobec naskodu, za predpokladu, ze si schopny zvladnut svoj trening a regeneracia netrpi. Ak sa obavas istej formy soku, ktora nastupi po zmene na "rysovaci" trening... nemusis sa, ba prave naopak, jedna sa o skvely podnet pre telo.
JanoD

Späť na Tréning

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť