Trening Chrbta - problem

Naše a Vaše rady týkajúce sa tréningových plánov

Moderátori: eerl, Valihora, starosta

Re: Trening Chrbta - problem

Poslaťod starosta » Štv 04. Apr 2013 23:03:45

Tak v poradí by som nejaký problém nevidel ja to necvičím vždy rovnako niekedy idem mŕtvy ťah ako 1 no to sa musíš viac rozcvičiť ale zase idem väčšiu váhu a keď ho idem posledný váhu dám menšiu no snažím sa ho viac precítiť a aj ako 2 si ho občas dám tak si nerob s toho zbytočný problém. A jasné, že skoro každý ti bude radiť to čo jemu vyhovuje ale to je normálne snažím sa to v článkoch vysvetliť tak ako viem čo najlepšie ale nechcem s toho spraviť , že tam rozpíšem všetky varianty a to ešte ku každej niečo napísať by toho bolo moc vieš číta sa to ľahšie a v tedy si človek všimne toto by mohlo byť inak no keď to píšeš … tak k veci asi už vieš 8-)
Obrázok užívateľa
starosta

Re: Trening Chrbta - problem

Poslaťod Dibdo » Pia 05. Apr 2013 21:37:51

Netrapil by som sa tym ze jeden je mensi ako druhy ono viacmenej to ani moc neovplyvnis . Daj si len pozor na techniku aby si siel spravne .

Co sa tyka sirky chrbta tak rob zhyby na hrazde nasiroko ale daj si pozor abby si sa dvihal chrbatom nie rukami ak vies co tym myslim .
Dibdo

Predchádzajúci

Späť na Tréning

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť